Öfke derin altı geniş kafa yapar mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Kaitlin Russel
Puan: 4.7/5(49 oy)

Öfke Hipodermik Derin Altı Broadhead bir aerodinamik , son derece sağlam ve bugüne kadarki tüm Rage geniş başlıklarından daha fazla nüfuz sağlayan kompakt tasarım!

Rage Broadhead'ler bir alıştırma ipucuyla mı geliyor?

Alıştırma Mükemmelleştirir - Öfke alıştırma ipuçları, tıpkı saha ipuçlarımız gibi çalışır ve uçar. Paranızın karşılığını alın - Satın alma işleminiz şunları içerir: 3 set alıştırma başlığı bu yüzden birini kaybedersen asla endişelenmene gerek yok. ... Öfke - Mekanik Geniş Başlıklarda Evrime Öncülük Ediyor.

Bir tatar yayı ile Rage geniş kafalarını vurabilir misin?

Peki, Rage genişbaşlarını bir tatar yayında kullanabilir miyim? Rage ve diğer üreticilerin standart mekanik geniş başlıkları, eşleştirildiğinde çarpmadan önce açılabilir yüksek hızlı bir tatar yayı ile. 400 fps'nin üzerindeki hızlarda, kanatların erken açılma riski artar.Bileşik yay ve öfkeli tatar yayı geniş başlıkları arasındaki fark nedir?

Standart geniş başlıklar ve tatar yayı geniş başlıklar arasındaki fark nedir? En büyük fark, taban yüksüğü çapındadır; en standart önlemler. 320' ve tatar yayı ölçüleri . ... Arbalet geniş kafaları, 400+ FPS çeken yaylardan daha iyi çalışacak.

Rage Broadhead'leri tekrar kullanabilir misin?

Ayrıcalıklı üye. Vurulduktan sonra hiçbir geniş başlık tekrar kullanılamaz keskinleştirilmeden veya bıçaklar değiştirilmeden. Öfke, kanama yoluyla tüm BH'lerin yaptığı gibi öldürür. Onlar sihir değil.

Bu, Rage koca kafalarına veda mı ???

36 ilgili soru bulundu

Öfke hipodermik alan noktaları gibi uçar mı?

Yorumlar: Rage Hypodermic, saha ipuçlarımdan ortalama 2,6 inç daha düşük bir etki noktasına sahip olduğundan, bu özel geniş başlıkla kullanmak için görüşümü yeniden sıfırlayana kadar avlanmazdım. Bazı mekanik geniş başlıklar, alan noktalarına benzer bir etki noktası gösterebilse de, birçoğu— hatta çoğu - yapma .

Tatar yayları için özel geniş başlıklara mı ihtiyacınız var?

Normal geniş başlıklar bir tatar yayı ile gayet iyi çalışacak . Dikkate alınması gereken tek şey ok hızıdır. Tatar yayları genellikle bir bileşikten daha hızlı ateş edebildiğinden, büyük sabit bıçaklı geniş başlıklar kullanarak tutarlı gruplar oluşturmakta zorlanabilirsiniz.

Öfke 125 tane geniş kafa yapar mı?

Rage Bowhunting Hipodermik +P Mekanik Geniş Başlıklı 2 Bıçak, 1.5 İnç Kesme Çapı 100 veya 125 Tane, 3 Paket.

Geniş kafalarla pratik yapabilir misin?

Hayır, sen geniş kafaları vurursun ve Sezondan önce onlarla antrenman yapmalı . Modern geniş kafalar, geçmiş on yıllara göre çok daha tutarlı bir şekilde uçuyor, ancak yay hızları da daha hızlı. Özellikle sabit kanatlı geniş kafaları çekerken düz uçmalarını sağlamak için geniş kafalarınızla pratik yapın.


Magnus Broadhead'ler alan noktaları gibi uçar mı?

Alan noktaları gibi geniş başlı çekimler YOK .

Rage Broadheads hangi tahıldır?

Rage Hipodermik Özellikler: 2 Bıçaklı Geniş Başlık 100 Tahıl Özel Hibrit Uç Tek Parça Paslanmaz Çelik Yüksük.

En iyi Rage Broadhead hangisi?

En İyi Mekanik Broadhead için Seçimlerimiz

  • Rage Hypodermic– Geliştirilmiş Şok Yaka, bu geniş kafalı kazanma güvenilirliği sağlar
  • Swhacker 2-İnç Kesim– Bir inç çapındaki kanat kanatları, bu geniş başlığı en iyi seçim haline getirir
  • Muzzy Trocar HB Hybrid– Hibrit bıçak tasarımı nedeniyle gerçekten etkileyici

100 tane ve 125 tane geniş başlık arasındaki fark nedir?

Genel olarak 100 ile 125 arasındaki temel fark, kitle . Çoğu raf geniş başlığın ya 100 ya da 125 geldiğini, aynı kesme çapına ve dayanıklılığa sahip olduklarını söyleyebilirim. Bazen bunlar değişebilir ama çoğunlukla aynıdır.


Piyasadaki en hızlı tatar yayı nedir?

Ravin R500 şok edici bir 500 fps'de okları iten mevcut en hızlı tatar yayı. Bu hızları elde etmek için Ravin, sadece aşırı hızlı değil, aynı zamanda daha önce gördüğümüz diğer tatar yayına benzemeyen bir yay oluşturan bir ters çekme sistemine monte edilmiş bir Altıgen Bobin sistemi geliştirdi.

Hangisi daha iyi sabit veya mekanik geniş başlıklar?

Bu çalışma, ok avcılarının mekanik geniş başlıklar aslında sabit bıçak kullanan avcılardan daha yüksek iyileşme oranlarına sahipti. Ayrıca, bu mekanik parçaların kesme çaplarına bakın, bazıları tartışacak ve tüm kanlı tanıtım videolarına bakın. Sabit kanatlardan çıkan o dev delikleri göremezsiniz.

Broadhead'ler neden saha noktalarından farklı ateş ediyor?

Geniş başlı uçlu bir okun, alan noktalı uçlu bir okla aynı yere düşmemesinin sebebini bulduk. ok, yay tarafından doğrudan teslim edilmiyor . ... Geniş başlıkların yönlendirme etkisi, okların alan noktalı oklardan farklı şekilde iletilmesine neden olur.

Spitfire geniş başlıkları saha noktaları gibi uçuyor mu?

Aynen - tam olarak alan noktaları gibi uçarlar .


Öfke Hipodermikler iyi mi?

Verimlilik. 2017'de hem J hem de ben Hypodermics ile ilk geyiğimizi aldık ve yara kanalları şaşırtıcıydı. Yerleştirmeden sonra bıçakların 2 kesme çapı kan izleri ve genel hasar için harika .

Rage Broadhead'ler uçuşta açılıyor mu?

Evet, Rage Broadheads hem uçuşta erken açılacak ve daha sık olarak, onları sadaktan çıkardığınızda.

Geyik için en iyi geniş kafa nedir?

2021 İçin En İyi 7 Avcı Uçağı

  1. Ölü Zil Süper Ucube Aşırı. Dead Ringer'ın Super Freak Extreme'i 2,75 inçlik devasa bir kesme çapına sahiptir. ...
  2. Sik SK2. Sik'in SK2'si alan noktası doğruluğu üretir. ...
  3. Swhacker Levi Morgan #263. ...
  4. Muzzy Shank. ...
  5. Öfke Hipodermik NC +P. ...
  6. SEVR Titanyum 2.0. ...
  7. G5 MegaEt.